14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13.pdf
14R-CBSFP-1.5X2.0X0.13.pdf
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) |
| Length - Overall | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) |
| Width - Overall | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) | 1.500" (38.10mm) |