14R-CBSF-2.0X2.25X0.13.pdf
14R-CBSF-2.0X2.25X0.13.pdf
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) |
| Length - Overall | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) | 2.250" (57.15mm) |
| Width - Overall | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) | 2.000" (50.80mm) |