10-CBSA-0.5X5.0X0.13.pdf
10-CBSA-0.5X5.0X0.13.pdf
| Image |  |
| Series | 10-CBS | 10-CBS | 10-CBS | 10-CBS | 10-CBS |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece | Shield, 2-Piece |
| Height - Overall | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) | 0.130" (3.30mm) |
| Length - Overall | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) | 5.000" (127.00mm) |
| Width - Overall | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) | 0.500" (12.70mm) |