    L-com CA-085SCNMSM024
    Part No.:
    CA-085SCNMSM024
    Description:
    COAX CBL SMA TO N-TYPE
    Style:
    SMA to N-Type
    1st Connector:
    SMA Plug
    Length:
    24.00" (609.60mm)
    Cable Type:
    0.085" Semi-Rigid Cable
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    Overall Impedance:
    50 Ohms