    L-com CA-085SCNMNM018
    Part No.:
    CA-085SCNMNM018
    Description:
    COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
    Style:
    N-Type to N-Type
    Length:
    18.00" (457.20mm)
    Cable Type:
    0.085" Semi-Rigid Cable
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    Overall Impedance:
    50 Ohms