    KOINO KH-503DL-220V-G
    Part No.:
    KH-503DL-220V-G
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDKH-503DL-220V-G.pdf
    Description:
    30mm Pilot lamp
    Lamp Color:
    Green
    Voltage:
    220V
    Panel Cutout Dimensions:
    1.19" (30.10mm)