    KOINO KH-501DL-48V-BL
    Part No.:
    KH-501DL-48V-BL
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDKH-501DL-48V-BL.pdf
    Description:
    25mm Pilot lamp
    Lamp Color:
    Blue
    Voltage:
    48V
    Panel Cutout Dimensions:
    0.99" (25.10mm)