    KOINO KH-501DL-220V-R
    Part No.:
    KH-501DL-220V-R
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDKH-501DL-220V-R.pdf
    Description:
    25mm Pilot lamp
    Lamp Color:
    Red
    Voltage:
    220V
    Panel Cutout Dimensions:
    0.99" (25.10mm)