    Kilo International OEDNI-75-3-6
    Part No.:
    OEDNI-75-3-6
    Manufacturer:
    Kilo International
    Category:
    Knobs
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDOEDNI-75-3-6.pdf
    Description:
    KNOB KNURLED 0.125" METAL
    Manufacturer:
    Kilo International
    Series:
    OED
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Style:
    Cylindrical
    Type:
    Knurled, Diamond
    Shaft Size:
    0.125" (3.18mm)
    Diameter:
    0.750" (19.05mm)
    Height:
    0.625" (15.88mm)