    ITT Cannon, LLC MEB1-128SH001
    Part No.:
    MEB1-128SH001
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMEB1-128SH001.pdf
    Description:
    CONN EDGE DUAL FML 128POS 0.020
    Card Type:
    Non Specified - Dual Edge
    Gender:
    Female
    Card Thickness:
    0.093" (2.36mm)
    Pitch:
    0.020" (0.50mm)