    ITT Cannon, LLC MEB1-128PH001
    Part No.:
    MEB1-128PH001
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDMEB1-128PH001.pdf
    Description:
    CONN CARDEDGE MALE 128POS 0.020
    Card Type:
    Fits Female Edgecards
    Gender:
    Male
    Pitch:
    0.020" (0.50mm)