    IDEC APD199DN-Y-240V
    Part No.:
    APD199DN-Y-240V
    Description:
    PB PILOT LIGHT 30MM
    Lens Color:
    Yellow
    Voltage:
    240V
    Panel Cutout Dimensions:
    1.18" (30.0mm)