    FiberSource, Inc PAT-05-CC-B-20-D-9
    Part No.:
    PAT-05-CC-B-20-D-9
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDPAT-05-CC-B-20-D-9.pdf
    Description:
    SCU-SCU SM 2MM YELLOW DUPLEX 5M
    1st Connector:
    SC/UPC
    2nd Connector:
    SC/UPC
    Cable Diameter:
    0.08" (2.0mm)