    FiberSource, Inc PAT-03-JD-B-20-S-9
    Part No.:
    PAT-03-JD-B-20-S-9
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDPAT-03-JD-B-20-S-9.pdf
    Description:
    LCA-SCA SM 2MM YELLOW SIMPLEX 3M
    1st Connector:
    LC/APC
    2nd Connector:
    SC/APC
    Cable Diameter:
    0.08" (2.0mm)