    FiberSource, Inc PAT-03-JD-B-20-D-9
    Part No.:
    PAT-03-JD-B-20-D-9
    Manufacturer:
    FiberSource, Inc
    Category:
    Fiber Optic Cables
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDPAT-03-JD-B-20-D-9.pdf
    Description:
    LCA-SCA SM 2MM YELLOW DUPLEX 3M
    Manufacturer:
    FiberSource, Inc
    Series:
    Prysmian
    Packaging:
    Box
    Product Status:
    Active
    1st Connector:
    LC/APC
    2nd Connector:
    SC/APC
    Cable Diameter:
    0.08" (2.0mm)