    Fairview Microwave SCA63086-48
    Part No.:
    SCA63086-48
    Product Status:
    Obsolete
    Length:
    48.0" (1.2m) 4.0'
    Cable Type:
    RG-405
    Cable Impedance:
    50 Ohms
    Connector Impedance:
    50 Ohms
    Overall Impedance:
    50 Ohms
    Frequency - Max:
    18 GHz
    Color:
    Blue
    Features:
    Operating Temperature:
    -55°C ~ 200°C