    E-T-A ESX10-103-DC24V-12A
    Part No.:
    ESX10-103-DC24V-12A
    Manufacturer:
    E-T-A
    Category:
    Circuit Breakers
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDESX10-103-DC24V-12A.pdf
    Description:
    CIR BRKR SOLID STATE 12A 24VDC
    Manufacturer:
    E-T-A
    Series:
    ESX10
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Mounting Type:
    Holder
    Breaker Type:
    Solid State
    Current Rating (Amps):
    12A
    Voltage Rating - AC:
    Voltage Rating - DC:
    32 V