    E-T-A ESS31-TC-001-DC24V-3A
    Part No.:
    ESS31-TC-001-DC24V-3A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDESS31-TC-001-DC24V-3A.pdf
    Description:
    CIR BRKR SS 3A 24VDC PUSHBUTTON
    Current Rating (Amps):
    3A
    Voltage Rating - AC:
    Voltage Rating - DC:
    30 V