    E-T-A ESS30-S003-DC24V-6A
    Part No.:
    ESS30-S003-DC24V-6A
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDESS30-S003-DC24V-6A.pdf
    Description:
    CIR BRKR SS 6A 24VDC PUSHBUTTON
    Current Rating (Amps):
    6A
    Voltage Rating - AC:
    Voltage Rating - DC:
    30 V