    E-T-A ESS30-S003-DC24V-3A/6A
    Part No.:
    ESS30-S003-DC24V-3A/6A
    Description:
    CIRC BRKR
    Current Rating (Amps):
    3A, 6A
    Voltage Rating - AC:
    Voltage Rating - DC:
    30 V