    E-T-A ESS30-S003-DC24V-1A/2A
    Part No.:
    ESS30-S003-DC24V-1A/2A
    Manufacturer:
    E-T-A
    Category:
    Circuit Breakers
    Package:
    Description:
    CIRC BRKR
    Manufacturer:
    E-T-A
    Series:
    ESS30-S
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Mounting Type:
    Holder
    Breaker Type:
    Solid State
    Current Rating (Amps):
    1A, 2A
    Voltage Rating - AC:
    Voltage Rating - DC:
    30 V