    E-T-A 9510-G213-J3F1-B2C2B1-10A
    Part No.:
    9510-G213-J3F1-B2C2B1-10A
    Manufacturer:
    E-T-A
    Category:
    Circuit Breakers
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED9510-G213-J3F1-B2C2B1-10A.pdf
    Description:
    CIR BRKR MAG 10A 28VDC PUSH-PULL
    Manufacturer:
    E-T-A
    Series:
    9510
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Magnetic
    Current Rating (Amps):
    10A
    Voltage Rating - AC:
    5 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V