    E-T-A 8340-T120-K1T1-ALH126-30A
    Part No.:
    8340-T120-K1T1-ALH126-30A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED8340-T120-K1T1-ALH126-30A.pdf
    Description:
    CIR BRK MAG-HYD 30A 240VAC/80VDC
    Current Rating (Amps):
    30A
    Voltage Rating - AC:
    250 V
    Voltage Rating - DC:
    80 V