    E-T-A 8340-T120-K1T1-ALH0-50A
    Part No.:
    8340-T120-K1T1-ALH0-50A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED8340-T120-K1T1-ALH0-50A.pdf
    Description:
    CIR BRK MAG-HYD 50A 240VAC/80VDC
    Current Rating (Amps):
    50A
    Voltage Rating - AC:
    250 V
    Voltage Rating - DC:
    80 V