    E-T-A 8340-F920-P1M2-BHH0-30A
    Part No.:
    8340-F920-P1M2-BHH0-30A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED8340-F920-P1M2-BHH0-30A.pdf
    Description:
    CIR BRKR MAG 30A 240VAC 80VDC
    Current Rating (Amps):
    30A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    80 V