    E-T-A 8340-F120-P1M2-BLH0-15A
    Part No.:
    8340-F120-P1M2-BLH0-15A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED8340-F120-P1M2-BLH0-15A.pdf
    Description:
    CIR BRKR MAG 15A 240VAC 80VDC
    Current Rating (Amps):
    15A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    80 V