    E-T-A 4230-T120-K0BE-35A
    Part No.:
    4230-T120-K0BE-35A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED4230-T120-K0BE-35A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THERM 35A 480VAC/125VDC
    Current Rating (Amps):
    35A
    Voltage Rating - AC:
    480 V
    Voltage Rating - DC:
    125 V