    E-T-A 4230-T120-K0BE-32A
    Part No.:
    4230-T120-K0BE-32A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED4230-T120-K0BE-32A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THERM 32A 480VAC/125VDC
    Current Rating (Amps):
    32A
    Voltage Rating - AC:
    480 V
    Voltage Rating - DC:
    125 V