    E-T-A 412-K14-FN2-7.5A
    Part No.:
    412-K14-FN2-7.5A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED412-K14-FN2-7.5A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THRM 7.5A
    Current Rating (Amps):
    7.5A
    Voltage Rating - AC:
    115 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V