    E-T-A 3131-CF1PT-000000-1Y6-10A
    Part No.:
    3131-CF1PT-000000-1Y6-10A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3131-CF1PT-000000-1Y6-10A.pdf
    Description:
    CIRCUIT BREAKER THRM 10A 32VDC
    Current Rating (Amps):
    10A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V