    E-T-A 3131-BF1NQ-000000-2T3-20A
    Part No.:
    3131-BF1NQ-000000-2T3-20A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3131-BF1NQ-000000-2T3-20A.pdf
    Description:
    CIRCUIT BREAKER THRM 20A 32VDC
    Current Rating (Amps):
    20A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V
    Illumination:
    Blue
    Illumination Voltage (Nominal):
    20 ~ 32V