    E-T-A 3131-AF1PT-000000-1Y7-15A
    Part No.:
    3131-AF1PT-000000-1Y7-15A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3131-AF1PT-000000-1Y7-15A.pdf
    Description:
    MIN ORD QTY 10. COMBINATION OF S
    Current Rating (Amps):
    15A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V