    E-T-A 3131-AF1PT-000000-1Y2-15A
    Part No.:
    3131-AF1PT-000000-1Y2-15A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3131-AF1PT-000000-1Y2-15A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
    Current Rating (Amps):
    15A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    28 V
    Illumination:
    Yellow
    Illumination Voltage (Nominal):
    10 ~ 14V