    E-T-A 3130-F110-H7T1-W01Q-20A
    Part No.:
    3130-F110-H7T1-W01Q-20A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3130-F110-H7T1-W01Q-20A.pdf
    Current Rating (Amps):
    20A
    Voltage Rating - AC:
    250 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V