    E-T-A 3130-F110-H7T1-W01Q-10A
    Part No.:
    3130-F110-H7T1-W01Q-10A
    Manufacturer:
    E-T-A
    Category:
    Circuit Breakers
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3130-F110-H7T1-W01Q-10A.pdf
    Description:
    CIRC BRKR THRM
    Manufacturer:
    E-T-A
    Series:
    3130-F
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Thermal
    Current Rating (Amps):
    10A
    Voltage Rating - AC:
    250 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V