    E-T-A 3120-N514-P7T1-W04F-15A
    Part No.:
    3120-N514-P7T1-W04F-15A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N514-P7T1-W04F-15A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THERM SWITCH 1P
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Thermal
    Current Rating (Amps):
    15A
    Voltage Rating - AC:
    415 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V