    E-T-A 3120-N511-P7T1-W12DY3-10A
    Part No.:
    3120-N511-P7T1-W12DY3-10A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N511-P7T1-W12DY3-10A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THERM SWITCH 1P
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Thermal
    Current Rating (Amps):
    10A
    Voltage Rating - AC:
    415 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V
    Actuator Type:
    Rocker
    Number of Poles:
    1
    Illumination:
    White
    Illumination Voltage (Nominal):
    115V