    E-T-A 3120-N501-N7Q1-W01A-16A
    Part No.:
    3120-N501-N7Q1-W01A-16A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N501-N7Q1-W01A-16A.pdf
    Description:
    THE 3120-N THERMAL CIRCUIT BREAK
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Switch Only
    Current Rating (Amps):
    16A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V