    E-T-A 3120-N351-P7T1-W01D-10A
    Part No.:
    3120-N351-P7T1-W01D-10A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N351-P7T1-W01D-10A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THERM SWITCH 2P
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Thermal
    Current Rating (Amps):
    10A
    Voltage Rating - AC:
    415 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V