    E-T-A 3120-N32V-H7T1-SGRX-15A
    Part No.:
    3120-N32V-H7T1-SGRX-15A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N32V-H7T1-SGRX-15A.pdf
    Description:
    MIN ORD QTY 10. THE 3120-N THERM
    Mounting Type:
    Panel Mount, Snap-In
    Breaker Type:
    Thermal Magnetic
    Current Rating (Amps):
    15A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V