    E-T-A 3120-N31D-P7T1-SGRD-20A
    Part No.:
    3120-N31D-P7T1-SGRD-20A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N31D-P7T1-SGRD-20A.pdf
    Description:
    MIN ORD QTY 10. THE 3120-N THERM
    Mounting Type:
    Panel Mount, Snap-In
    Breaker Type:
    Thermal Magnetic
    Current Rating (Amps):
    20A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V