    E-T-A 3120-N311-P7T1-W01D-1.5A
    Part No.:
    3120-N311-P7T1-W01D-1.5A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N311-P7T1-W01D-1.5A.pdf
    Description:
    CIR BRKR THERM SWITCH 1P
    Series:
    3120-N
    Product Status:
    Active
    Current Rating (Amps):
    1.5A
    Voltage Rating - AC:
    415 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V