    E-T-A 3120-N303-N7Q1-W01T-16A
    Part No.:
    3120-N303-N7Q1-W01T-16A
    Manufacturer:
    E-T-A
    Category:
    Circuit Breakers
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED3120-N303-N7Q1-W01T-16A.pdf
    Description:
    MIN ORD QTY 10. THE 3120-N THERM
    Manufacturer:
    E-T-A
    Series:
    3120-N
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Mounting Type:
    Panel Mount
    Breaker Type:
    Switch Only
    Current Rating (Amps):
    16A
    Voltage Rating - AC:
    240 V
    Voltage Rating - DC:
    50 V