    E-T-A 2210-T230-K0T1-H231-32A
    Part No.:
    2210-T230-K0T1-H231-32A
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITED2210-T230-K0T1-H231-32A.pdf
    Description:
    CIR BRK THERM-M 32A 250VAC/65VDC
    Current Rating (Amps):
    32A
    Voltage Rating - AC:
    480 V
    Voltage Rating - DC:
    65 V