    CUI Inc. VSCQ20-Q48-D15
    Part No.:
    VSCQ20-Q48-D15
    Manufacturer:
    CUI Inc.
    Category:
    DC DC Converters
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDVSCQ20-Q48-D15.pdf
    Description:
    POWER SUPPLY 20W 15V 666MA