    Bivar Inc. SF4-4.5-R4DP-4
    Part No.:
    SF4-4.5-R4DP-4
    Description:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 4.5" 4.20MM
    Type:
    Flexible 4.5" (114.3mm) - Fiber Optic
    Lens Size:
    4.20mm