    Bivar Inc. SF4-4.5-R4DP-2
    Part No.:
    SF4-4.5-R4DP-2
    Manufacturer:
    Bivar Inc.
    Category:
    Light Pipes
    Package:
    Description:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 4.5" 4.20MM
    Manufacturer:
    Bivar Inc.
    Series:
    SF4
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Color:
    Clear
    Configuration:
    Single
    Type:
    Flexible 4.5" (114.3mm) - Fiber Optic
    Mounting Type:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    Lens Style:
    Round with Domed Top
    Lens Size:
    4.20mm