    Bivar Inc. SF1-8.25-F4P-4
    Part No.:
    SF1-8.25-F4P-4
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSF1-8.25-F4P-4.pdf
    Description:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 8.25" 4.19MM
    Type:
    Flexible 8.25" (209.5mm)
    Lens Size:
    4.19mm