    Bivar Inc. SF1-8.25-F4P-2
    Part No.:
    SF1-8.25-F4P-2
    Manufacturer:
    Bivar Inc.
    Category:
    Light Pipes
    Package:
    Datasheet:
    ICMILES ELECTRONICS LIMITEDSF1-8.25-F4P-2.pdf
    Description:
    LIGHT PIPE FLEXIBLE 8.25" 4.19MM
    Manufacturer:
    Bivar Inc.
    Series:
    SF1
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Active
    Color:
    Clear
    Configuration:
    Single
    Type:
    Flexible 8.25" (209.5mm)
    Mounting Type:
    Board/Panel Mount, Press Fit
    Lens Style:
    Round with Domed Top
    Lens Size:
    4.19mm