    Advantech Corp MIC-770W-22A2
    Part No.:
    MIC-770W-22A2
    Manufacturer:
    Advantech Corp
    Category:
    Single Board Computers (SBCs)
    Package:
    Description:
    SBC 3.7GHZ 2/4/6/8CR 64GB/- RAM
    Manufacturer:
    Advantech Corp
    Series:
    High Performance Embedded Box IPC
    Packaging:
    Bulk
    Product Status:
    Obsolete
    Core Processor:
    Intel 10th Gen Core i9/i7/i5/i3/Xeon W LGA1200
    Speed:
    1.8GHz, 2.1GHz, 2.2GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, 2.9GHz, 3GHz, 3.1GHz, 3.2GHz, 3.6GHz, 3.7GHz
    Number of Cores:
    2/4/6/8/10
    Power (Watts):
    35W, 65W
    Cooling Type:
    Size / Dimension:
    9.060" x 7.560" (230.12mm x 192.02mm)